Dostawa

Przesyłki doręczane są w dni robocze na terenie Polski (lub innych krajów europejskich) za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Bezpłatna dostawa dotyczy zamówień o wartościach podanych poniżej w TABELI OPŁAT. Oznacza to, że dostawa przesyłki odbywa się na koszt operatora Sklepu bez względu na miejsce dostawy na terenie Polski. W pozostałych przypadkach, łączna należność za przesyłkę zostanie powiększona o koszt przesyłki zgodny z kwotami podanymi w TABELI OPŁAT.

Zamówienia płatne online lub za pobraniem, jeśli w karcie produktu nie jest jasno oznaczony termin realizacji, złożone do godziny 10:00 będą ekspediowane w tym samym dniu roboczym, a ich doręczenie powinno nastąpić następnego dnia roboczego (termin dostawy zależy od operatora). Zamówienia, które zostaną złożone po godz. 10:00 zostaną wysłane tego samego lub następnego dnia roboczego. W przypadku zamówień nietypowych lub chwilowych braków magazynowych czas realizacji może się wydłużyć. Czas realizacji może się również nieznacznie wydłużyć w okresach przedświątecznych. Realizacja oznacza proces od chwili złożenia zamówienia do momentu odebrania przesyłki przez firmę kurierską i dotyczy dni roboczych. Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon.

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki i płatności. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną odpowiednio w poniższej TABELI OPŁAT, Klient nie ponosi kosztów przesyłki (nie dotyczy przesyłek wychodzących poza granice Polski).

TABELA OPŁAT

Dostawca/wartość zamówienia

0-99 zł

Przelew

0-99 zł

Pobranie

100-299zł

Przelew

100-249,99zł

Pobranie

250 zł i więcej

Przelew lub pobranie

DHL

14 zł

16 zł

7 zł

9 zł

0 zł

Powyższe ceny są cenami brutto.

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł. Koszt przesyłki poza obszar Polski ustalany jest indywidualnie z Klientem.

Płatności przelewem dokonuje się na konto:

ING: 33 1050 1445 1000 0090 7498 8875

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub kartą, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia (lub poinformowanie Sklepu o potrzebie wydłużenia czasu przeznaczonego na dokonanie płatności). W przypadku nie uiszczenia opłaty w podanym terminie, zamówienie zostaje usunięte. Przesyłki opłacone przelewem lub kartą płatniczą (kredytową) są realizowane po otrzymaniu autoryzacji banku.

Zwroty ewentualnych przedpłat wykonujemy w ciągu 7 dni roboczych.