406 Odsłon 0 Komentarz
Z długimi rzęsami, beżowy, z naturalnymi ustami, z podkreślonymi brwiami, promienny lub błyszczący – makijaż ślubny może być wykonany na wiele sposobów. Warto, by był zgodny z obowiązującymi trendami. To dodatkowo wpłynie na jego atrakcyjność. Jeżeli jesteś na etapie przygotowań do tego wielkiego wydarzenia, zapoznaj się z poniższym
zobacz więcej
442 Odsłon 0 Komentarz
Do pudru, różu, korektora, do brwi i nakładania cieni do powiek – pędzle do makijażu mają bardzo zróżnicowane zastosowanie. Trudno wykonać efektowny makijaż przy użyciu tylko jednego z nich. Nic więc dziwnego, że kobiety chcą mieć je wszystkie. A jakie tego rodzaju akcesoria oferuje firma IBRA? Okazuje się, że jest w czym wybierać.
zobacz więcej
500 Odsłon 0 Komentarz
Brwi sprawują bardzo ważną rolę w wyglądzie damskiej twarzy. Dlatego też każdej z pań zależy na tym, aby one same miały atrakcyjny, modny wygląd. Pytanie tylko co zrobić, kiedy ich kształt w wersji naturalnej nie spełnia oczekiwań, a kolor nie zapewnia wymarzonego efektu?
zobacz więcej
615 Odsłon 0 Komentarz
Makijaż zwykle kojarzy się mężczyznom wyłącznie z nakładaniem na twarz rozmaitych „mazideł”. Kobiety postrzegają go w nieco innym sposób. Co więcej, potrafią wymienić jego rodzaje. Jednym z nich jest makijaż permanentny.
zobacz więcej
934 Odsłon 0 Komentarz
W okresie jesienno-zimowym zarówno nasza twarz, jak i dłonie narażone są na wszelkiego typu podrażnienia spowodowane niską, a z czasem nawet ujemną temperaturą powietrza i wiatrem. Wówczas skóra nadmiernie wysycha, piecze, swędzi, jest miejscami zaczerwieniona, również źle wygląda. Na szczęście można temu zapobiec...
zobacz więcej