28 Odsłon 0 Komentarz
Do pudru, różu, korektora, do brwi i nakładania cieni do powiek – pędzle do makijażu mają bardzo zróżnicowane zastosowanie. Trudno wykonać efektowny makijaż przy użyciu tylko jednego z nich. Nic więc dziwnego, że kobiety chcą mieć je wszystkie. A jakie tego rodzaju akcesoria oferuje firma IBRA? Okazuje się, że jest w czym wybierać.
zobacz więcej
64 Odsłon 0 Komentarz
Brwi sprawują bardzo ważną rolę w wyglądzie damskiej twarzy. Dlatego też każdej z pań zależy na tym, aby one same miały atrakcyjny, modny wygląd. Pytanie tylko co zrobić, kiedy ich kształt w wersji naturalnej nie spełnia oczekiwań, a kolor nie zapewnia wymarzonego efektu?
zobacz więcej
107 Odsłon 0 Komentarz
Makijaż zwykle kojarzy się mężczyznom wyłącznie z nakładaniem na twarz rozmaitych „mazideł”. Kobiety postrzegają go w nieco innym sposób. Co więcej, potrafią wymienić jego rodzaje. Jednym z nich jest makijaż permanentny.
zobacz więcej
172 Odsłon 0 Komentarz
W okresie jesienno-zimowym zarówno nasza twarz, jak i dłonie narażone są na wszelkiego typu podrażnienia spowodowane niską, a z czasem nawet ujemną temperaturą powietrza i wiatrem. Wówczas skóra nadmiernie wysycha, piecze, swędzi, jest miejscami zaczerwieniona, również źle wygląda. Na szczęście można temu zapobiec...
zobacz więcej
182 Odsłon 0 Komentarz
Błyszczyk, konturówka, pomadka – wybór kosmetyków do ust jest całkiem spory. Współczesnym kobietom trudno jest w związku z tym wybrać jeden, czy inaczej, z któregoś z nich zrezygnować. Najchętniej zaopatrzyłyby się w każdy. Na szczęście nie ma potrzeby tego robić. Poszczególne kosmetyki przydają się na różne okazje, a dwa z nich...
zobacz więcej