Podkategorie

Akcesoria do makijażu permanentnego

Zabieg makijażu permanentnego wiąże się z posiadaniem odpowiedniego rodzaju wyposażenia. Istotne jest zaopatrzenie się w różnego rodzaju akcesoria do makijażu permanentnego. Dzięki nim, nasza praca będzie bardziej komfortowa, przyjemna oraz higieniczna. Na jakie akcesoria powinniśmy postawić? Przed wszystkim warto zakupić folie do znieczuleń, nici barwiące, kubeczki na barwniki, a także pasty o działaniu kojącym wykorzystywane po przeprowadzonym zabiegu. Oprócz tego, aby zachować higienę pracy należy wyposażyć się w ochronne folie na sprzęt, jak również w przyłbicę chroniącą twarz. Zakup odpowiednich akcesoriów do makijażu permanentnego pozwoli świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Trening czyni mistrza

Każda linergistka pragnie, aby wykonywane przez nią makijaże permanentne były jak najlepsze. Co oczywiście przełoży się na dobrą opinię i zadowolenie wśród klientek. W związku z czym, aby móc z bezpieczny sposób doskonalić swoje zdolności możemy zakupić szablony imitujące ludzką skórę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero uczą się przeprowadzać makijaż permanentny, jak również dla tych, które przyuczają się nowych metod. Trening na tego rodzaju szablonie pozwala spokojnie i bez presji czasu szlifować sztukę makijażu permanentnego. Ponadto, bez obaw o niepożądany efekt i rozczarowanie klientki możemy wykonywać tego rodzaju zabieg. Szablon imitujący skórę to także podstawowe wyposażenie podczas szkoleń z zakresu makijażu permanentnego.

Folie ochronne, imitacje skóry, nici barwiące i inne akesoria

W sklepie Aruba posiadamy szeroki asortyment akcesoriów do makijażu permanentnego. W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju folię ochronne, nici do barwień łuków brwiowych, a także preparaty kojące o właściwościach nawilżających bądź ochronnych. Asortyment sklepu Aruba zawiera także szablony imitujące skórę do ćwiczeń. Posiadamy szablony z wzorami brwi, oczu, ust, a także bez wzorów. Wybierając akcesoria w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu najwyższej jakości zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z akcesoriami do makijażu permanentnego dostępnymi w sklepie Aruba oraz pozostałą ofertą skierowaną do linergistek.