Podkategorie

Środki znieczulające do makijażu permanentnego

Wykonywanie makijażu permanentnego w pewnym stopniu wiąże się w odczuwaniem bólu u klientki. Część z nich w obawie o zbyt intensywne dolegliwości bólowe rezygnuje z tego zabiegu. Jednak zazwyczaj jest to spowodowane niewiedzą, gdyż zastosowanie odpowiedniego znieczulenia doskonale minimalizuje ból. W związku, z czym makijaż permanentny może być przeprowadzony nawet u osób z niskim progiem bólowym. Ponadto, zastosowanie znieczulenia do zabiegu zmniejsza występowanie opuchlizny oraz krwawień, które mogą występować po wykonanym makijażu permanentnego ust.

Przed zastosowaniem znieczulenia należy pamiętać, aby za każdym razem przeprowadzać próbę uczuleniową. Oprócz tego, należy zachować rekomendowany przez producenta odstęp czasowy, zanim przystąpimy do zabiegu, aby otrzymać pożądany efekt znieczulający.

Kremy znieczulające do microbladingu

W sklepie Aruba posiadamy znieczulenia do makijażu permanentnego, które skutecznie łagodzą odczucia bólowe. Dzięki czemu, możemy zadbać o komfort klientki w trakcie przeprowadzania zabiegu. W naszym asortymencie posiadamy różnego rodzaju kremy oraz żele znieczulające do zastosowania przed przystąpieniem do makijażu permanentnego. Oferta sklepu Aruba zawiera również specjalistyczny żel znieczulający, który można wykorzystywać w trakcie trwania zabiegu. Ma on za zadanie podtrzymać efekt znieczulenia wcześniej użytego środka uśmierzającego ból. Wysokiej jakości preparaty do znieczulania, dostępne w naszym sklepie cechują się niskim ryzykiem występowania reakcji alergicznych. Co więcej, każdy z naszych preparatów posiada atesty oraz certyfikaty świadczące o ich bezpieczeństwie stosowania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą znieczuleń do makijażu permanentnego w sklepie Aruba oraz pozostałych akcesoriów przeznaczonych dla linergistek.