Podkategorie

Piórka do makijażu permanentnego

Piórko do makijażu permanentnego inaczej zwane penem do microbladingu jest używane do wykonywania makijażu permanentnego metodą piórkową. Zastosowanie metody piórkowej pozwala na uzyskanie efektu gęstych brwi poprzez wykonywanie pojedynczych włosków. Odpowiednia konstrukcja piórka do microbladingu zapewnia linergistce komfort pracy, a to z kolei przyczynia się do osiągania wyjątkowej precyzji mikropigmentacji. Co więcej, wysokiej jakości piórko do makijażu permanentnego niweluje ryzyko uszkodzenia skóry właściwej, gdyż barwnik jest wprowadzany jedynie do naskórka. Dlatego też, używanie wysokiej klasy pena w dużym stopniu ogranicza ryzyko wystąpienia infekcji u klientki. Oprócz tego, wykorzystując profesjonalne piórko do microbladingu mamy możliwość uzyskania jak najbardziej naturalnego rezultatu przeprowadzonego makijażu.

Wybór piórka do microbladingu

Stając przed zakupem piórka do microbladingu mamy do wyboru kilka możliwości. Po pierwsze możemy kupić piórko jednorazowego użytku, zapewniające maksymalne bezpieczeństwo i higienę pracy. Jest to doskonałe rozwiązanie dla linergistek przeprowadzających szkolenia bądź dla tych, które nie posiadają Autoklawu. Ponadto, spośród jednorazowych penów do makijażu permanentnego możemy postawić na wyposażone w nożyk oraz bez nożyka. Drugą możliwością jaką mamy do wyboru, to piórka wielokrotnego użytku, przeznaczone do sterylizacji. W tym przypadku musimy zaopatrzyć się w jednorazowe nożyki, zapewniające bezpieczeństwo zabiegu. Aby wybrać odpowiednie piórka do microbladingu musimy przede wszystkim dostosować je do warunków w jakich będziemy pracować.

Piórka do makijażu permanentnego w sklepie Aruba

W sklepie Aruba mogą Państwo wyposażyć się w profesjonalne piórka do makijażu permanentnego. W naszej ofercie posiadamy peny jednorazowe oraz wielokrotnego użytku. Oferujemy piórka z różnych kształtach oraz kolorach, tak aby każda linergistka mogła wybrać idealne dla siebie. Każdy z naszych penów pozwala na stabilne trzymanie w dłoni, dzięki czemu swoją pracę możemy wykonywać w komfortowy i precyzyjny sposób. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą piórek do microbladingu w sklepie Aruba oraz innych akcesoriów niezbędnych do wykonywania makijażu permanentnego.

Sprawdź pozostałe produkty wykorzystywane przy zabiegu makijażu permanentnego i microbladingu: