Podkategorie

Akcesoria kosmetyczne

Oferujemy szeroki wachlarz asortymentu dostosowany do potrzeb gabinetów kosmetycznych, podzielony na cztery podkategorie tematyczne:

narzędzia,

frezy, pilniki, tarki

pędzle i pokrewne

przechowywanie i opakowania

pozostałe akcesoria

Dostępny sprzęt spełnia potrzeby zarówno profesjonalnych gabinetów jak i mobilnych usług, a nawet ośrodków szkoleniowych lub placówek organizujących praktyki. Pozwala zaopatrzyć kosmetyczkę od podstaw lub uzupełnić brakujące elementy wyposażenia. Każdy produkt posiada dokładny opis, który podaje najpotrzebniejsze informacje dotyczące materiału oraz gabarytów przedmiotu lub przeznaczenia. Ze względu na obowiązujące przepisy cały asortyment wykonany jest z najlepszych materiałów pozwalających na zachowanie higieny i sterylności. Dodatkowo przy wyborze produktu strona automatycznie wyświetla artykuły pokrewne, które mogą uzupełnić działanie wybranej rzeczy.

Ze względu na znajomość branży wszystkie oferowane artykuły są poręczne i dostosowane do specyfiki pracy. Ich celem jest ułatwiać codzienne obowiązki w gabinetach kosmetycznych, a baza dostępnych artykułów stanowi podstawę wyposażenia każdego salonu. Jasna kategoryzacja na grupy produktów pozwala na szybkie odszukiwanie interesujących narzędzi i wybór najlepszego z dostępnych modeli.