Podkategorie

Sprzęt do przekłuwania uszu

Wysokiej klasy sprzęt do przekłuwania uszu to niezbędny element wyposażenie profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. Zabieg przekłuwania uszu czy innej części ciała narusza powłoki skórne, dlatego powinien być on wykonywany z wyjątkową starannością, dlatego inwestycja w odpowiedni, bezpieczny dla klienta aparat do przekłuwania uszu powinna być starannie przemyślana.

Pistolet do przekłuwania uszu, który jest wygodny w użyciu i łatwy do utrzymania w czystości, ułatwi pracę wykwalifikowanej kosmetyczce. Doskonałym wyborem jest zakup zestawu, umożliwiającego przekłuwanie obojga uszu jednocześnie czy zestawu do przekłuwania nosa. Umieszczone w komplecie akcesoria pozwalają zachować maksymalny komfort, bezpieczeństwo i higienę podczas zabiegu. Oprócz niezbędnego sprzętu, w zestawie znajdują się także instruktaże dla osób wykonujących zabieg oraz ulotki z informacjami o pielęgnacji dla klientów.

Uzupełnienie pistoletu do przekłuwania uszu stanowią kolczyki – powinny być one wykonane z plastiku medycznego z zerową zawartością niklu, co eliminuje ryzyko alergii. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji przyspieszają one czas gojenia się rany i zapobiegają zarastaniu miejsca przekłucia. Duży wybór kolczyków, w kolorze srebra i złota, ozdobionych różnokolorowymi oczkami z cyrkonii spełni wymagania zarówno dorosłych, jak i tych najmłodszych klientów.