Podkategorie

Kosmetyka upiększająca

Oferujemy produkty do makijażu w postaci kosmetyków kolorowych renomowanej włoskiej marki Karaja oraz najwyższej jakości pędzle wykonane z naturalnego i syntetycznego włosia jak i akcesoria marki Ibra przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów jak i osób zaczynających przygodę z makijażem. Kultowymi produktami z tej kategorii są podkłady Photo Finish i Skin Velvet, maskara Lash Design marki Karaja oraz pędzel do blendowania i makeup blender marki Ibra.

W tej kategorii znajdą Państwo również ofertę produktów do przedłużania rzęs, są to: kleje, remover, pincety, primer, płatki hydrożelowe, kamienie nefrytu oraz kasetki rzęs do metody 1:1 oraz metod objętościowych wiodących marek takich jak Secret Lashes czy Wonder Lashes. Oferujemy również hennę i pęsety do regulacji brwi.

Dla linergistek(ów) mamy przygotowaną szeroką ofertę specjalistycznych produktów przeznaczonych do wykonywania makijażu permanentnego m.in.: pełną gamę nożyków i penów (piórek) do microbladingu, kartridży do urządzeń, pigmentów, preparatów łagodzących oraz akcesoriów takich jak linijki, suwmiarki, skóry do ćwiczeń. Oferujemy Państwu również najlepsze urządzenia do wykonywania makijażu permanentnego.

W tej kategorii znajdują się również pistolety oraz kolczyki do przekłuwania uszu marek Studex oraz Blomdahl. Ostatnia ze wspomnianych marek jest szczególnie popularna ze względu na zestaw do jednoczesnego przekłuwania obu uszu oraz kolczyki wykonane z plastiku medycznego, które niwelują ryzyko uczuleń.