Podkategorie

Pigmenty i barwniki do makijażu permanentnego

Specjalistyczny sprzęt do wykonywania makijażu permanentnego to jedna z kwestii, która pozwala na uzyskanie pięknego efektu. Ważne jest także wybranie odpowiednich barwników lub pigmentów do makijażu permanentnego gwarantujących uzyskanie oczekiwanego rezultatu. To właśnie barwnik lub pigment jest wprowadzany w skórę podczas wykonywania zabiegu, dlatego też zawsze należy oferować klientkom najwyższej jakości, bezpieczne i pochodzące ze sprawdzonych źródeł produkty. Dzięki czemu, nie narażamy klientek na niepożądane reakcje alergiczne. Zazwyczaj osoby, chcące wykonać zabieg makijażu permanentnego podczas wyboru gabinetu kosmetycznego zwracają uwagę nie tylko na doświadczenie linergistki, ale także na barwniki bądź pigmenty na których pracuje.

Profesjonale pigmenty i barwniki do wykonywania makijażu permanentnego

Profesjonalne pigmenty i barwniki wykorzystywane do wykonywania makijażu permanentnego posiadają odpowiednie atesty, a ich wysoka jakość przekłada się na precyzyjną pracę. Oprócz tego, dobrej jakości produkty nie będą ulegać przebarwieniom czy migracji. Znaczącą kwestią w uzyskaniu naturalnego i pięknego efektu jest odpowiedni skład oraz szeroka gama kolorów. Wiele odcieni w podstawowych tonach pozwala na dopasowanie odpowiedniego produktu do urody i oczekiwań klientki, bez konieczności mieszania kilku kolorów. Kompletując niezbędne produkty do wykonywania makijażu permanentnego warto również zaopatrzyć się w preparaty, które złagodzą dyskomfort klientki podczas zabiegu czy też służące do pielęgnacji po wykonanym makijażu permanentnym.

Pigmenty i barwniki w wielu odcieniach

W sklepie Aruba posiadamy profesjonalne pigmenty i barwniki renomowanych marek, między innymi: Dermatek czy SofTap. Produkty oferowane w naszym sklepie posiadają certyfikaty, są zgodne z obowiązującymi normami prawnymi czy przepisami bezpieczeństwa, a co za tym idzie, bezpieczne dla zdrowia klientek. W swojej ofercie mamy produkty przeznaczone dla osób początkujących oraz dla osób, które są doświadczone w zakresie wykonywania makijażu permanentnego. U nas mogą Państwo znaleźć pigmenty oraz barwniki do wykonywania makijażu permanentnego brwi, ust oraz kreski na powiekach czy kamuflażu. Wiele odcieni kolorów pozwoli na wybranie odpowiednich produktów do potrzeb i oczekiwań zarówno swoich, jak i klientek. W Aruba mają Państwo także możliwość zakupu produktów niezbędnych do pielęgnacji po przeprowadzonym zabiegu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pigmentów, barwników oraz preparatów pielęgnacyjnych oferowanych w sklepie Aruba oraz pozostałym asortymentem przeznaczonym do kosmetyki profesjonalnej.

Sprawdź pozostałe produkty wykorzystywane przy zabiegu makijażu permanentnego i microbladingu: