Podkategorie

Mezoterapia igłowa

Każdy zazwyczaj czuje się dużo młodziej niż wskazuje na to jego wiek. Niestety jednak mimo ogromnych chęci trudno jest go powstrzymać. Na szczęście istnieją metody, dzięki którym można wstrzymać oznaki starzenia, szczególnie te pierwsze. Jedną z nich jest mezoterapia igłowa. Pomimo iż od pewnego czasu zyskuje coraz większą popularność, wiele osób wciąż nie ma pojęcia, co to jest i na czym polega.

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa to obecnie najlepsza metoda na zachowanie młodego wyglądu. Nie wymaga zastosowania skalpela, dlatego też jest chętnie i bardzo często wybierana przez osoby w różnym wieku. To całkiem bezpieczny sposób na atrakcyjny wygląd pomimo upływających lat. Przeprowadzana jest w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej, przy użyciu odpowiednich narzędzi i środków.

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa w wielkim skrócie polega na śródskórnych iniekcjach aktywnych substancji. Substancje te znajdują się w ampułkach. Nakłucia wykonuje się przy użyciu specjalistycznych igieł. Do zabiegu nie trzeba się przygotowywać. Specjalista przeprowadza wywiad, na podstawie którego ustala, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania mezoterapii. Chcąc całkowicie wyeliminować ból i towarzyszący temu dyskomfort, wystarczy zastosować maść znieczulającą. Należy pamiętać, że jednorazowy zabieg to za mało, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty. Należałoby wobec tego przeprowadzić 4-8 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni.

Kto może wykonać zabieg?

Choć wydaje się, że mezoterapia igłowa nie jest wcale trudnym zabiegiem i takie nakłucie igłą mógłby wykonać każdy, nawet chociażby stając przed lustrem, w rzeczywistości jest inaczej. Zabieg może nie jest skomplikowany, ale dla profesjonalisty. Samodzielnie można wyrządzić sobie krzywdę. Aby go przeprowadzić, trzeba mieć odpowiednią wiedzę i praktykę. Tak więc osobom, które chcą z niego skorzystać, pozostaje tylko profesjonalny gabinet kosmetyczny lub gabinet medycyny estetycznej.

W naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości ampułki do mezoterapii igłowej. Są to oryginalne, zaplombowane ampułki. Poza tym mamy w sprzedaży maść znieczulającą, a więc wszystko to, co jest potrzebne w profesjonalnym gabinecie.