Podkategorie

Sztuczne rzęsy

Niektóre kobiety zostały dość bujnie obdarowane rzęsami, które są nie tylko wyjątkowo długie, ale i niesamowicie gęste. Wówczas wystarczy im odrobina dobrego tuszu, aby uzyskać perfekcyjny efekt, szalenie uwodzicielskie spojrzenie. Na myśl nasuwa się wobec tego pytanie – co z tą grupą kobiet, które niestety mają nie tylko krótkie rzęsy, ale w dodatku bardzo rzadkie i słabe? Na to na szczęście już wynaleziono sposób i jest to sposób czysto kosmetyczny, bez bólu i ryzyka – sztuczne rzęsy.

Metoda 1:1 czy 2:1?

Zarówno metoda 1:1, jak i 2:1 są równie popularnymi sposobami zagęszczania rzęs. Można bez problemu kupić odpowiednie do tego celu rzęsy, które różnią się między innymi grubością. Mogą być także wykonane z różnych materiałów. Co za tym idzie, różna jest ich jakość i cena. Wybierając te, jak i inne rzęsy do doklejania wspomnianymi oraz innymi metodami, należy zwrócić uwagę na to, aby pozwalały uzyskać atrakcyjny efekt, były trwałe i bezpieczne.

Sztuczne kępki rzęs?

Wcale nie gorszą popularnością cieszą się tak zwane kępki. Rzęsy w kępkach zapewniają nie tylko efekt wydłużenia, ale również zagęszczenia. Dzięki temu oko wygląda bardziej kobieco, uwodzicielsko, po prostu ładnie – tak, jak oczekuje tego większość kobiet.

A może paski rzęs?

Niektóre kobiety chcąc szybko wykonać „zabieg”, decydują się na paski rzęs. Nie muszą doklejać pojedynczych sztuk czy nawet kilka razy kępek. Wystarczy, że przykleją gotowy pas pięknych, gęstych, długich rzęs. Odpowiednio wykonana czynność zapewnia atrakcyjny wygląd. Nie warto wobec tego trudzić się tym samodzielnie. Lepiej skorzystać z oferty specjalistek.

Co z metodą objętościową?

Inną, coraz popularniejszą metodą przedłużania i zagęszczania rzęs jest tak zwana metoda objętościowa. Brzmi dość ogólnie, może nieco tajemniczo, ale chodzi tu wyłącznie o zagęszczenie rzęs poprzez doklejenie gotowych, sztucznych elementów. Te cieszą się zainteresowaniem wśród gwiazd show biznesu.

Chcąc kupić dobrej jakości, bezpieczne i trwałe rzęsy tworzące efekt całkiem naturalnych, uwodzicielsko długich i gęstych rzęs, warto zajrzeć do naszej oferty. Proponujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach.