Podkategorie

Kleje i removery

Ostatnimi czasy bardzo modne stało się doklejanie sztucznych rzęs. Niektóre kobiety nie mają rzęs takich, o jakich zawsze marzyły, więc postanawiają w miarę możliwości, w granicach rozsądku lub też nie, nad nimi popracować. Doklejają sztuczne elementy, dzięki którym wbrew pozorom rzęsy wyglądają jak naturalne, są przede wszystkim długie, gęste, bardzo kobiece. Oczywiście to wymaga zastosowania odpowiednich produktów i akcesoriów do rzęs. Trzeba mieć też pewne zdolności. W przeciwnym razie efekt jest mizerny. Aby upiększyć swoje spojrzenie, warto poznać dwa podstawowe produkty, których nie może zabraknąć, decydując się na ten krok.

Jaki klej do rzęs?

Mowa tu przede wszystkim o kleju i w tym momencie należy zachować ostrożność, bo produkt pełni bardzo ważną funkcję i stosuje się go w okolicach oczu. Powinien być wobec tego skuteczny, tak aby rzęsy nie odpadły w najmniej odpowiednim momencie, ale i zarazem nie na tyle mocny, aby usunięcie go wraz ze sztucznymi rzęsami było jakimś szczególnym problemem. Klej do rzęs powinien być trwały i szybkoschnący. Tylko wtedy kobieta będzie mogła liczyć na efektowny wachlarz długich, gęstych rzęs. Ważne jest tu również to, aby był bezpieczny dla oka. Nie może go nawet w najmniejszym stopniu podrażniać, ani też skóry w tym szczególnym miejscu. Nie powinien wywoływać alergii. Na tego typu produktach nie wolno oszczędzać, bo cena nie jest najważniejsza, a jakość, która automatycznie wiąże się ze skutecznością i bezpieczeństwem.

Remover – skuteczne usuwanie kleju

Kolejnym ważnym produktem jest remover, który podobnie musi być skuteczny, tym razem w usuwaniu kleju, ale nie może szkodzić. Produkt ten powinien dobrze usuwać klej z rzęs, nieprawidłowo nałożonych rzęs czy po prostu klej ze skóry. Ważne jest to, aby nie niszczył naturalnych rzęs i był zgodny ze standardami medycznymi.

Takie produkty bez problemu znajdziesz w naszej ofercie. Wybierz wysokiej jakości klej lub remover i czerp radość z posiadania długich, gęstych, szalenie kobiecych rzęs. Oferujemy tylko sprawdzone produkty, wyłącznie w atrakcyjnych cenach.