Podkategorie

POMADKI DO UST

Czerwona, pomarańczowa, różowa, a nawet czarna – wybór pomadek do ust jest bardzo duży, a podjęcie decyzji w tym wypadku niezwykle trudne. Wiele kobiet ma problem z doborem najlepiej pasującego czy modnego koloru. W sprzedaży znaleźć można wiele rodzajów i kolorów szminek. Czym wobec tego kierować się przy doborze? Na co zwrócić uwagę? Pomadka powinna przede wszystkim spełniać określone potrzeby i zarazem odpowiadać na problemy ust.

Jak dobrać pomadkę do ust?

Dobierając pomadkę do ust, trzeba pamiętać o jednej zasadzie – jasne i błyszczące szminki powiększają usta, a ciemne i matowe pomniejszają. Warto też zwrócić uwagę na to, że perłowe pomadki dodają lat. Ku wielkiemu zdziwieniu wielu pań, wybierając szminkę, należy zwrócić uwagę na kolor swojej karnacji. Dla kobiet o ciemnej, matowej cerze poleca się odcienie bordowe i miedziane. Panie o cerze lekko różowej powinny sięgać po pastele i amaranty. Z kolei skóra kremowa będzie najlepiej komponować się z czerwienią i złotem. Kobiety o śnieżnobiałych zębach z powodzeniem mogą stosować pomadki w czerwonym kolorze. Natomiast panie, które nie są w stanie pochwalić się tak pięknym uzębieniem z czerwieni wręcz powinny zrezygnować. Niewłaściwym wyborem będą też ciemne pomadki. Za to uwagę warto zwrócić na szminki w kolorze różowym, łososiowym i ceglastym.

Kolor pomadki, a kolor włosów

Kupując pomadkę warto również uwzględnić kolor włosów. Blondynkom pasują pomadki w odcieniach różu, czerwieni złamanej pomarańczą, a także odcienie koralowe. Szatynki powinny wybierać odcienie różu złamane brzoskwinią lub rudościami oraz odcienie jasnobrązowe. Brunetkom poleca się pomadki w odcieniach czerwieni przełamanej brązem i fioletem, czerwieni malinowej, burgunda i klasycznej czerwieni. Kobiety o rudych włosach najlepiej, aby sięgały po szminki w odcieniach róży indyjskiej, łososiowych i ceglastych.

Najlepsze pomadki dla twoich ust

W naszej ofercie znaleźć można duży wybór pomadek, wyróżniających się wysoką jakością i trwałością. Nasze produkty zapewniają atrakcyjny efekt przez długi czas. U nas klientki znajdą dla siebie odpowiednią pomadkę bez względu na kolor włosów czy oczu.