Pęseta do rzęs L02 Ibra Makeup

IB-PES-005

Pinceta do przedłużania rzęs L02 Ibra Makeup 

35,01 zł

Pinceta do przedłużania rzęs L02 Ibra Makeup 

Pęseta do przedłużania rzęs to narzędzie niezbędne u każdej stylistki rzęs. Profesjonalna i precyzyjna pęseta umożliwia właściwą i przede wszystkim dokładną aplikację sztucznych rzęs. Odpowiednie narzędzia to również komfort dla samej stylistki. 

Właściwa pęseta powinna być precyzyjna i odpowiednio wyprofilowana, dzięki czemu umożliwia ona dokładną, szczegółową i bezpieczną aplikację. Każda stylistka powinna mieć bowiem świadomość, jak ważne jest profesjonalna pęseta podczas pracy. Dzięki temu, że wybierzemy właściwą pęsetę, nie musimy martwić się o jakość stylizacji i komfort podczas pracy. Zarówno klientka, jak i stylistka będą zadowolone.  

Profesjonalne narzędzie pracy każdej stylistki rzęs 

Wybór pęsety do przedłużania rzęs nie może być pochopny i oparty jedynie na jej wizualnym wyglądzie. Warto zwracać uwagę na szczegóły, bo to właśnie one decydują o jakości wykonanej stylizacji. Wygląd jest ważny, ale warto również zawracać uwagę na aspekty techniczne, powiązane z jakością wykonania i rodzajem materiału.  

Profesjonalna pinceta do przedłużania rzęs metodami objętościowymi. Bardzo lekka, wykonana ze stali nierdzewnej, stworzona dla komfortu pracy profesjonalistów i kosmetyczek. Dzięki specjalnemu profilowi pozwala utrzymać rzęsę bez dużego nacisku. 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA1-3 DNI

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty