Podkategorie

KONTURÓWKI DO UST

Konturówka do ust jest produktem raczej rzadko używanym na co dzień. Niektórym paniom jest też słabo znana. Warto jednak mieć na uwadze to, że zastosowanie konturówki do ust może znacznie poprawić ich wygląd, a przede wszystkim optycznie zmniejszyć lub powiększyć usta, często również wymodelować ich kształt. Dobrze użyta konturówka sprawia, że usta doskonale się prezentują zarówno na co dzień w biurze, jak i podczas wieczornego wyjścia. Aby jednak tak było, trzeba ją faktycznie dobrze nałożyć, a wcześniej wybrać.

Konturówka do ust – kolor ma znaczenie

Konturówka do ust to jedno, a pomadka do ust to drugie, ale oba te kosmetyki muszą ze sobą idealnie współgrać, aby uzyskany makijaż ust był atrakcyjny i efektowny. Konturówka powinna być dopasowana do koloru szminki. Szminka zaś musi współgrać z kolorem skóry i typem urody. Należy pamiętać, że konturówka może różnić się od koloru ust tylko jednym odcieniem. W przeciwnym razie usta będą wyglądały jednym słowem źle. Chcąc uzyskać optyczne pomniejszenie ust, trzeba wybrać konturówkę o ton ciemniejszą od koloru pomadki. Z kolei oczekując optycznego powiększenia warg, powinno się zastosować konturówkę o ton jaśniejszą niż szminka. Aktualnie w sprzedaży są konturówki tradycyjne, które trzeba temperować oraz wysuwane.

Zadbaj o najlepszy efekt

Brzegi ust należy obrysowywać uważnie. Jeżeli osoba stosująca ten produkt chce osiągnąć efekt powiększenia ust, powinna narysować linię odrobinę dalej, niż sięgają brzegi warg. Zwężając linię warg, można uzyskać odwrotny efekt – pomniejszenia. Obrysowywanie trzeba zacząć od kącików. Dopiero po zastosowaniu konturówki pozostaje już tylko użyć szminki i oba te kosmetyki delikatnie ze sobą połączyć, tak by uzyskać satysfakcjonujący kształt i tym samym wygląd.

Jaka konturówka do ust?

W naszym sklepie znaleźć można wysokiej jakości konturówki wykonane z najlepszych materiałów. Nasze produkty są bezpieczne i łatwe w użyciu. Co więcej, wyróżniają się wysoką trwałością. Oferujemy je w atrakcyjnych cenach. Każda z pań znajdzie tu dla siebie odpowiedni produkt. W razie potrzeby i pytań zapraszamy do kontaktu.