Zestaw Combination Confort Hydratante Jean D'Arcel

1377

Zestaw głęboko nawilżający: krem dzienny 50 ml + krem pod oczy 15 ml.

189,00 zł

Zestaw Combination Confort Hydratante zawiera krem nawilżający do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, oraz krem do pielęgnacji skóry wokół oczu.

• Crème Hydro Délice Jour (50ml)

Intensywnie nawilżający krem na dzień o nowoczesnej recepturze, który stabilizuje poziom wilgoci. Krem Hydro Délice Jour jest komfortową i efektywną pielęgnacją na dzień z zwielokrotnioną funkcją nawadniania skóry suchej. Nowoczesna receptura zapewnia dogłębne zaopatrzenie skóry w wilgoć i potrzebne jej lipidy tak, aby funkcja bariery ochronnej w skórze funkcjonowała optymalnie, podnosząc jednocześnie zdolność wiązania wilgoci. Dzięki innowacyjnej technologii, wartościowe, wzbogacające w wilgoć i chroniące skórę substancje mogą być dozowane wprost do celu tak, aby zapewnić skórze trwałe wytchnienie. Ten wygładzający skórę proces daje efekt miękkiej, elastycznej skóry o jednolitym kolorycie, zdrowej i prawidłowo funkcjonującej.

Skład: Soline Bio. Pentavitin,kwas hialuronowy, Pheohydrany, Hydrolite

 
• Crème Hydro Délice Yeux (15ml)

Nowoczesny bufor wilgoci w formie łagodnej formuły na wrażliwą okolicę oczu przy cerze suchej.
Jest niezwykle skutecznym i zawierającym nowoczesne systemy magazynowania wody aktywnym kremem do pielęgnacji wrażliwej okolicy oczu przy skórze suchej. Dzięki delikatnej i łatwo wchłanianej teksturze natychmiast wnika wgłąb i wzmacnia z pomocą substancji pielęgnujących okolice oczu syntezę włókien kolagenowych i elastyny, łagodząc w ten sposób zmarszczki i linie. Okolice wokół oczu stają się wypoczęte i zregenerowane. Znikają oznaki zmęczenia i cienie pod oczami, a zbilansowana gospodarka wodno-lipidowa przywraca im zdrowy i znormalizowany wygląd.

Skład: Soline Bio, Pentavitin, kwas hialuronowy, Pheohdrante,Hydrolite, Deliner, Squalan,proteiny jedwabne

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty