Zestaw Combination Confort Hydratante Jean D'Arcel

1377

Zestaw głęboko nawilżający: krem dzienny 50 ml + krem pod oczy 15 ml.

189,00 zł

Zestaw Combination Confort Hydratante zawiera krem nawilżający do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, oraz krem do pielęgnacji skóry wokół oczu.

• Crème Hydro Délice Jour (50ml)

Intensywnie nawilżający krem na dzień o nowoczesnej recepturze, który stabilizuje poziom wilgoci. Krem Hydro Délice Jour jest komfortową i efektywną pielęgnacją na dzień z zwielokrotnioną funkcją nawadniania skóry suchej. Nowoczesna receptura zapewnia dogłębne zaopatrzenie skóry w wilgoć i potrzebne jej lipidy tak, aby funkcja bariery ochronnej w skórze funkcjonowała optymalnie, podnosząc jednocześnie zdolność wiązania wilgoci. Dzięki innowacyjnej technologii, wartościowe, wzbogacające w wilgoć i chroniące skórę substancje mogą być dozowane wprost do celu tak, aby zapewnić skórze trwałe wytchnienie. Ten wygładzający skórę proces daje efekt miękkiej, elastycznej skóry o jednolitym kolorycie, zdrowej i prawidłowo funkcjonującej.

Skład: Soline Bio. Pentavitin,kwas hialuronowy, Pheohydrany, Hydrolite

 
• Crème Hydro Délice Yeux (15ml)

Nowoczesny bufor wilgoci w formie łagodnej formuły na wrażliwą okolicę oczu przy cerze suchej.
Jest niezwykle skutecznym i zawierającym nowoczesne systemy magazynowania wody aktywnym kremem do pielęgnacji wrażliwej okolicy oczu przy skórze suchej. Dzięki delikatnej i łatwo wchłanianej teksturze natychmiast wnika wgłąb i wzmacnia z pomocą substancji pielęgnujących okolice oczu syntezę włókien kolagenowych i elastyny, łagodząc w ten sposób zmarszczki i linie. Okolice wokół oczu stają się wypoczęte i zregenerowane. Znikają oznaki zmęczenia i cienie pod oczami, a zbilansowana gospodarka wodno-lipidowa przywraca im zdrowy i znormalizowany wygląd.

Skład: Soline Bio, Pentavitin, kwas hialuronowy, Pheohdrante,Hydrolite, Deliner, Squalan,proteiny jedwabne

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Zestaw Combination Confort Hydratante Jean D'Arcel

Zestaw Combination Confort Hydratante Jean D'Arcel

Zestaw głęboko nawilżający: krem dzienny 50 ml + krem pod oczy 15 ml.

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty