Kuracja odżywiająca do rzęs Organic Lash Botox 15 ml

Uwaga: Ostatnie sztuki na magazynie!

ORGANIC-LASH-BOTOX

Rewolucyjna kuracja odżywiająca oraz suplementująca zabiegi lash liftingu, laminacji i koloryzacji rzęs!
Organic Lash Botox to jeden z najbardziej zaawansowanych produktów dostępnych na światowym rynku, którego skład w 97% pochodzi z produktów naturalnych!

152,15 zł

179,00 zł

Rewolucyjna kuracja odżywiająca oraz suplementująca zabiegi lash liftingu, laminacji i koloryzacji rzęs!
Organic Lash Botox to jeden z najbardziej zaawansowanych produktów dostępnych na światowym rynku, którego skład w 97% pochodzi z produktów naturalnych!

Zabiegi z jego wykorzystaniem gruntownie odbudowują i pogrubiają zniszczone włókna włosa dzięki skoncentrowanym aktywnym składnikom takim jak organiczny olej jojoba, olej z lnicznika siewnego, olej z nasion czarnuszki siewnej czy proteiny jedwabiu,  które gwarantują nawilżenie, uzupełnienie, naprawę i odświeżenie rzęs już od pierwszego użycia, dodając im niesamowitego blasku i miękkości jednocześnie eliminując suchość. 

Podczas gdy inne produkty do odżywiania rzęs działają jedynie do 14 dni, rezultaty osiągnięte dzięki Organic Lash Botox utrzymuję się aż do następnej wizyty, bądź wymiany naturalnej rzęsy.

Co daje Organic Lash Botox w połączeniu z zabiegiem liftingu rzęs?
Organic Lash Botox działa niczym zastrzyk regenerujący dla rzęs. Nie ma w nim niczego, czego moglibyśmy się obawiać, ponieważ nie zawiera parabenów, SLS, aldehydów, siarczanów ani silikonów. Jest darem od natury dla pięknie wyglądających i zdrowych rzęs!

Czy Organic Lash Botox jest odpowiedni dla wegan?
Jak najbardziej! Organic Lash Botox nigdy nie był i nie będzie testowany  na zwierzętach. Ponadto jego naturalny roślinny skład, sprawia że  możemy go używać z czystym sumieniem!

Czy Organic Lash Botox można łączyć z zabiegiem koloryzacji brwi i rzęs?
Organic Lash Botox nie tylko odżywia, ale i pomaga zatrzymać pigment w środku struktury włosa na jeszcze dłużej. Dzięki temu Twoje klientki będą mogły cieszyć się głębokim i świeżym kolorem oraz bez obawy korzystać z basenu czy tez zażywać kąpieli słonecznych. Rzęsy pozostają lśniące i napigmentowane nawet  60% dłużej!

Czy Organic Lash Botox nie obciąża rzęs?
Skład produktu został idealnie zbilansowany tak by nie dochodziło do nadmiernego przeproteinowania struktury włosa. Dzięki temu jest on kompatybilny z wszystkimi systemami do lash liftingu.

Dlaczego warto zastosować produkt do laminacji po Organic Lash Botox?
Organic Lash Botox nie jest substancją oleistą, nie pozostawia też tłustego filmu na powierzchni łuski włosa. Rolą Organic Lash Botox jest glęboka penetracja struktury włosa w celu jego wzmocnienia i odżywienia, dlatego rzęsy po jego użyciu są wyraźniej jędrniejsze i pełniejsze. Jeśli chcemy dobrze zabezpieczyć rzęsę naturalną po zabiegu to polecamy zakończenie zabiegu produktem Lash Lamination.

Pojemność: 15ml
Wydajność: około 80-90 zabiegów

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty