Henna do brwi BH Brow Henna

Henna do brwi BH Brow Henna dla efektu pięknie wypełnionych brwi.

139,00 zł

Henna do brwi BH zapewnia trwałe i piękny efekt wypełnionych brwi.
W ofercie można znaleźć bogatą paletę naturalnych odcieni, które można stosować zarówno osobno, jak i łącząc je ze sobą dla uzyskania wyjątkowego efektu. Henna stanowi idealne połączenie z dowolnym typem skóry i kolorem włosów.
Ze względu na naturalne substancje zawarte w hennie do brwi BH dba ona również o uszkodzone i słabe włoski, wzmacniając je coraz bardziej z każdym zabiegiem.
Dzięki hennie możemy stworzyć piękny naturalny kształt brwi, aby uzyskać bardziej wyrazisty i atrakcyjny wygląd.

KOLORYSTYKA:

Neutral Brown (BH-BR1)
Kolor Neutral Brown jest to kolor odpowiedni dla kobiet o jasnobrązowych i ciemnych włosach. Ponadto odcień naturalnego brązu doskonale nadaje się dla kobiet o cienkich włosach brwi lub kobiet, po przebytych chorobach i przeszczepach.

Cold Coffee (BH-BR2)
Kolor Cold Coffee to kolor odpowiedni dla kobiet o bardzo białej, alabastrowej skórze i brązowym kolorze oczu. W połączeniu z odcieniem  Rich Brown daje bogaty kolor gorzkiej czekolady, łagodząc oliwkowy odcień skóry.
BH

Rich Brown (BH-BR3)
Kolor Rich Brown wspaniale komponuje się z karnacją ciemnobrązowych brunetek oraz kobiet o ciemniejszym kolorze skóry. W połączeniu z innymi odcieniami kolor Rich Brown zmienia się w bardziej delikatny kolor.

Bitter Chocolate (BH-BR4)
Kolor Bitter Chocolate jest odpowiedni dla brunetek i kobiet o bardzo ciemnych włosach. Niezastąpiony w tworzeniu wizerunku femme fatale.

Frosty Chestnut (BH-BR5)
Kolor Frosty Chestnut jest to najjaśniejszy odcień w całej "brązowej" linii. Jest idealny dla kobiet o ciemnych włosach i chłodnym typie skóry. Aby dostosować nasycenie kolorów, wystarczy zmienić konsystencję kompozycji i liczbę zastosowanych warstw.

Graphit Concentrate (BH-KG)
Koncentrat grafitowy służy do jeszcze większego przyciemnienia odcienia. Aby uzyskać nasycony kolor, wystarczy niewielka ilość proszku.

Pearl Blond (BH-BL1)
Kolor Pearl Blond jest to kolor najbardziej  odpowiedni dla blondynki o bardzo jasnej, prawie przezroczystej skórze.  Po nałożeniu daje delikatny, naturalny efekt. Aby uniknąć niepożądanego koloru żółtego, zaleca się dodanie odrobiny koncentratu grafitowego

Light Blond (BH-BL2)
Kolor Light Blond,  idealnie nadaje się dla kobiet o oliwkowej karnacji, i bardzo jasnych włosach, ponieważ w ten sposób zmiękcza chłód skóry. Polecany również dla posiadaczek słowiańskiego typu urody. W połączeniu z kolorem Light Chestnut,  zmienia się w piękny kolor muszkatołowy.

Light Chestnut (BH-BL3)
Kolor Light Chestnut jest to jeden z najbardziej popularnych odcieni dla blondynek o miodowym, złotym i morelowym odcieniu włosów. Polecany również dla właścicielek jasnych rudych włosów.

Golden Blond (BH-BL4)
Kolor Golden Blond Jest to bardzo delikatny odcień odpowiedni dla blondynek. Każdorazowe nałożenie koloru nadaje delikatny, naturalny kolor. Daje objętość i gęstość nawet bardzo rzadkim brwiom.

Dark Blond (BH-BL5)
Kolor Dark Blond idealnie nadaje się dla popielatych blondynów, a także posiadaczy słowiańskich i europejskich typów urody. Koloryzacja kolorem Dark blond daje naturalny, delikatny odcień.

Amber Concentrate (BH-KA)
Koncentrat bursztynowy służy do zmiękczenia koloru, a także daje cieplejszy odcień po zmieszaniu z podstawowymi odcieniami BH Brow Henna.
BH

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty