Podkategorie

Eyelinery

Kreska w makijażu oczu ciągle jest w modzie i zdaje się nawet, że trend ten tak szybko nie przeminie. Warto wobec tego zaopatrzyć się w porządny eyeliner, którym można szybko i precyzyjnie wykonać zarówno trwały, jak i elegancki makijaż. Trzeba natomiast wiedzieć, że nie każdy tego typu kosmetyk jest dla każdej kobiety odpowiedni. Należy więc koniecznie zorientować się przed zakupem, jaki będzie najlepszy.

Eyelinery w żelu, piasku, kredce, płynie

Wybór eyelinera wcale nie jest taki prosty, jak się wydaje. Nie chodzi tu tylko o producentów, ale przede wszystkim o zróżnicowanie wśród samych kosmetyków. Wyróżnia się eyelinery w żelu, pisaku, formie tuszu z pędzelkiem, a także w postaci sypkiej. Każda z pań z pewnością znajdzie dla siebie odpowiedni, musi tylko wiedzieć, który będzie tym odpowiednim. Początkującym kobietom poleca się głównie eyelinery w pisaku. Przy ich użyciu można łatwo i szybko namalować cienką kreskę. Chcąc uzyskać ciekawy efekt, warto zdecydować się na eyeliner w formie tuszu. Produkt ten wyposażony w specjalny pędzelek pozwala łatwiej manewrować, a także wyginać kreskę w różne strony. Ostatnimi czasy poleca się eyelinery w żelu i kremie. Kosmetyki te aplikuje się przy użyciu dokupionego lub dołączonego do zestawu aplikatora. Pędzelek  powinien być dobrany zależnie od tego, jak grubą kreskę chce się uzyskać. Minusem eyelinerów w tej formie, zamkniętych w pudełeczkach jest to, że dość szybko wysychają.

Eyelinery – jak zacząć malowanie?

Malowanie kreski warto rozpocząć od przygotowania pewnego rodzaju szkicu przy użyciu kredki do oczu. Musi być tylko dobrze zatemperowana, a szkic delikatny. Wówczas wykonanie już samej kreski bez względu na rodzaj eyelinera nie powinno sprawiać najmniejszego problemu.

Idealna kreska na powiece

Oferujemy różnego rodzaju eyelinery oraz tusze do rzęs wykonane z najlepszych składników. Są to produkty nieuczulające, bezpieczne dla oka, wygodne w zastosowaniu, a już na pewno zapewniające ciekawy efekt. Dzięki naszym produktom każda z pań ma szansę na modny makijaż oczu i atrakcyjny, kobiecy wygląd. Wszystkim potrzebującym i niezdecydowanym paniom zapewniamy fachowe doradztwo.