Mandelic Acid 50% + PHA - Norel

PP 363

Żelowy peeling oparty na 50% mieszaninie kwasu migdałowego (40%) i polihydroksykwasów (10%) – Gluconolakton, Kwas laktobionowy, przy pH 1,5.

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: 2-5 DNI
PRODUKT PRZEZNACZONY DLA PROFESJONALISTÓW.
ZALOGUJ SIĘ LUB ZAŁÓŻ KONTO W STREFIE PROFESJONALNEJ.

50% Kwas migdałowy + PHA marki Norel to żelowy peeling  bazujący w 50% na mieszaninie kwasu migdałowego  (40%) i polihydroksykwasów (10%) - Gluconolakton, Kwas laktobionowy, przy pH 1,5. Produkt polecany jest dla skór młodych, tłustych oraz dojrzałych, naczyniowych i z przebarwieniami.  W skuteczny sposób złuszcza, wygładza oraz rozjaśnia przebarwienia. Dodatkowo redukuje zmarszczki, lekko napina i łagodzi zmiany naczyniowe powodując tym samym częściową remisję. Mendelic Acit 50% + PHA posiada również właściwości antybakteryjne zmniejszając łojotok, ilość zaskórników oraz wykwitów trądzikowych. Peeling żelowy nie podrażnia i nie powoduje dyskomfortu, przy równoczesnej wysokiej skuteczności eksfoliacji. Peeling całoroczny z zachowaniem ochrony przeciwsłonecznej.

Produkt przebadany dermatologicznie.

Stosowanie:

Po uprzednim oczyszczeniu skóry żelem z 5% kwasem migdałowym należy przy użyciu pędzelka nanosić kwas na skórę twarzy, szyi i dekoltu, z ominięciem okolic oczu oraz błoń śluzowych ust i nosa. W zależności od reakcji skóry i liczby zabiegów czas pozostawienia kwasu na skórze powinien wynosić od 2 do 6 minut. Po upływie czasu należy użyć Neutralizator Norel, a całość zmyć letnią wodą.

Producent: Norel

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty