Kępki DuraLash by Ardell Black Flares

Kępki rzęs ARDELL DuraLash Black FLARE (z węzełkami)

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: 1-3 DNI

16,00 zł

Karta towaru dotyczy produktu: ARDELL DuraLash Black FLARE (z węzełkami)
W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje rzęs:
- Duralash Naturals (bez węzełków)
- Duralash Flares (z węzełkami)
Czym różnią się widać na poniższym zdjęciu.

Rzęsy Naturals a Flares?
Naturals jak sama nazwa wskazuje wyglądają bardziej naturalnie, lepiej łączą się z rzęsami klientki. Rzęsy Flare natomiast mają większą powierzchnię na której osadza się klej i po nałożeniu są lekko widoczne węzełki. Tak na prawdę oba rodzaje wyglądają doskonale. Wszystko sprowadza się do indywidualnego wyboru i doświadczenia w aplikacji.
WSZYSTKIE rzęsy i w kępkach i w pasku firmy Ardell są wykonane z ludzkich wysterylizowanych włosów, co sprawia, ze są one identyczne z Twoimi.
UWAGA   Rzęsy mogą występować w różnych opakowaniach.

 

 
 
Sposób użycia: nanieść kilka kropli kleju na folię. Delikatnie zdjąć kępkę z tacki używając pęsety i zanurzyć końcówkę w kleju. Umieścić kępkę nad jedną z rzęs blisko powieki tak, aby jej nie dotykała. Delikatnie podtrzymać rzęsę palcami do momentu wyschnięcia kleju. Można nałożyć od 10 do 15 kępek na jedno oko. Utrzymują się do 14 dni.

Pielęgnacja: rzęsy należy czyścić zimną wodą. Preparaty na bazie olejku zmiękczają klej. Nie wycierać oczu ręcznikiem.

Ardell to firma produkująca rzęsy najwyższej jakości, nie tylko jeżeli chodzi o materiał ale i wykonanie. Każda rzęsa jest taka sam, nie są powyginane, czy rozczapirzone we wszystkich kierunkach, co niestety w tańszych produktach zdarza się bardzo często.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty